9 Лютого, 2018

Сідловий тягач та напівпричіп в Україні звільнені від сплати акцизного податку при розмитненні. Тобто, для того щоб розмитнити сідельний тягач та напівпричіп в Україні слід заплатити ввізне мито (0% -10%) і ПДВ (20%) від оціночної вартості. Порахувати скільки коштує розмитнення сідлового тягача та напівпричіпу можна на нашому калькуляторі.

 

Існують також обмеження на розмитнення сідлового тягача, а саме по екологічним нормам. Всі тягачі для розмитненні в Україні повинні відповідати ЄВРО-5 або вище. Дане обмеження діє до 31.12.2019 року, а з 01.01.2020 р вступає в силу заборона на розмитнення автомобілів стандартом нижче ніж ЄВРО-6. На напівпричіпи такі обмеження не поширюються.

 

Підсумок, розмитнити напівпричіп можна без обмежень, а сідельний тягач повинен відповідати ЄВРО-5, а з 2020 року ЄВРО-6 і теж не важливо яким роком він був випущений.

 

Серед популярних моделей сідлових тягачів часто можна зустріти на європейському ринку DAF XF, RENAULT MAGNUM, VOLVO FH, SCANIA, MERCEDES ACTROS, MAN, IVECO-EURO CARGO. До них підходять напівпричіпи такого типу як самоскид, цистерна, бочка, тент, цільномет, рефрежиратор відомих виробників KOGEL, SHCMITZ CARGOBULL, KRONE, SCHWARZMUELLER.

 

Залишити відповідь