Огляд на DOMETIC (WAECO) TropiCool TC 07 Термоелектричний автохолодильник (7 л.)

Червень 3, 2016

Термоелектричний автохолодильник DOMETIC (WAECO) TropiCool TC 07 (7 л.)

Компактний портативний термоелектричний автохолодильник DOMETIC (WAECO) TropiCool TC 07 має корисний об’єм 7 літрів і цього достатньо щоб охолодити декілька пляшок з напоями. Холодильник працює від живлення 12 та 220 вольт, а енергії споживає 36 Вт від 12 вольт та 40 Вт при 220 вольт.

 

Автомобільний холодильник DOMETIC (WAECO) TropiCool TC 07 має вагу всього 7 кг та дуже легко та зручно переноситься за допомогою ременів для транспортування. Працює такий автохолодильник по системі Платьє термоелектрики в режимі охолодження та нагріву. Відповідно охолодити можливо на 25°C нижче від навколишнього середовища, але не нижче +2..+3 °C, та нагріває до +65 °C. В цій моделі TropiCool TC 07 розроблена динамічна система вентиляції внутрішньої порожнини, що дозволяє швидко виводити тепло при охолодженні.

 

Завдяки стійкому вентилятору такий автохолодильник має довгий термін роботи навіть після 2-х років гарантійного обслуговування.

Купити в Україні холодильник для авто DOMETIC (WAECO) TropiCool TC-07  можна за ціною в межах 6 000 – 7 000 грн. у надійного продавця магазині QAVTO.COM.UA

Без коментарів